Cześć!
Zwyczajem jest, że pierwsza notka na blogu jest "o mnie". Więc... zaczynamy! ;)
Jestem zwyczajną, niczym nie wyróżniającą się nastolatką. Interesuję się pisarstwem, biologią i sportem (dosyć rozbieżne tematy).
Dlaczego złożyłam bloga? Nie martwcie się, nie jestem kolejną dziewczyną z bzikiem na punkcie kosmetyków. Moją największą pasją jest pisanie opowiadań, a mam ich parę, i chciałabym się nimi podzielić. Jednak blog ten będzie również o "moim postrzeganiu świata" ładnie mówiąc.
Moimi ulubionymi książkami jest seria "Harry Potter", "Herub" i "Pretty Little Liars". Uwielbiam książki każdego rodzaju.
Na razie to by było na tyle... Pa! (:
sobota, 28 lutego 2015
Początki bywają... takie same.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Bardzo fajnie się zapowiada! Czekam :)
OdpowiedzUsuń